VŘR ASD ČR ve spolupráci se Slovenským zväzom sieťotlačiarov a digitálnych tlačiarov a mezinárodní organizací FESPA pořádá ve dnech 28. 9. – 1. 10. 2022 pracovní seminář, se zaměřením na serigrafii.

Pod vedením zkušených odborníků se jeho účastníci seznámí s různými postupy při tvorbě grafiky za použití technologie sítotisku.
Čtyřdenní setkání se uskuteční v grafických atelierech SUPŠ sv. Anežky České v Českém Krumlově, na adrese
 Latrán 50. Začne ve středu před polednem trochou teorie na téma - serigrafie (co to je a jak se to dělá) ve Studijním centru na adrese: Zámek 232, 381 01 Český Krumlov, kde take bude ubytování. Po obědě bude následovat přesun do školních ateliérů, kde bude workshop pokračovat praktickou částí, vlastní tvorbou grafik, která je plánována až do sobotního odpoledne. Předpokládáme, že každý účastník vytvoří 2 serigrafie v nákladu 40 ks, ze kterých budou vytvořeny soubory, které si účastníci budou moci odvézt domů.

Grafiky, které v průběhu setkání vzniknou, budou mimo jiné vystavovány na akcích organizovaných ASD ČR. Předpokládána je také jejich eventuální prezentace na mezinárodní výstavě FESPA.

 

Informace o cenách a přihlášku najdete na adrese www.asdcr.cz